ДМС Хаммер — насіння кукурудзи Маїс
Кукурудза

ДМС Хаммер

Простий модифікований гібрид кукурудзи від компанії MAIS із групою стиглості ФАО 360 (середньостиглий) з потенціалом урожайності 16,9 т/га.

Замовити або дізнатись ціну:

Опис

ДМС Хаммер — гібрид кукурудзи: характеристики та врожайність

ДМС Хаммер — простий модифікований гібрид кукурудзи від компанії MAIS із групою стиглості ФАО 360 (середньостиглий). Тривалість вегетаційного періоду становить 118 днів у Степу, 120 днів у Лісостепу та 123 дні на Поліссі.

Основні агрономічні характеристики

Потенціал урожайності гібрида ДМС Хаммер сягає 16,9 т/га.

Тип зерна — зубоподібний, кількість рядів на качані — 16–18, індекс листкового апарату — «живий лист», показник вологовіддачі — 9–11 одиниць. Висота рослини — низька.

Стійкість до стресових факторів

Гібрид демонструє високу стійкість до посухи та кукурудзяного метелика, добру стійкість до спеки, вилягання та пухирчастої сажки. Відзначається хорошою стартовою швидкістю росту. Стійкість до летючої сажки та холодостійкість — на середньому рівні.

Підтверджена врожайність ДМС Хаммер у господарствах (при вологості 14%)

Мисце випробування: Миронівка, Київська обл. — 10,9 т/га; Бучач, Тернопільська обл. — 12,0 т/га; Скорики, Тернопільська обл. — 15,6 т/га; Репуженці, Чернівецька обл. — 16,2 т/га.

Рекомендовані регіони та норми висіву

Гібрид ДМС Хаммер рекомендований для вирощування в зонах Лісостепу та Полісся України. Оптимальна передзбиральна густота посіву: Степ: 40–45 тис. рослин/га; Лісостеп: 50–60 тис. рослин/га; Полісся: 65–75 тис. рослин/га.

Для кого підходить ДМС Хаммер

ДМС Хаммер підходить для господарств, що працюють в умовах нестабільного зволоження та шукають середньостиглий гібрид із гарантованою врожайністю в Лісостепу та Поліссі. Поєднання посухостійкості з хорошою вологовіддачею робить його зручним для збирання у стандартні агрострокові вікна.

Характеристики

FAO360
ФАО360
Група стиглостіФАО 360
Група стиглості описсередньостиглий
Тривалість вегетаційного періоду у Степу118 днів
Тривалість вегетаційного періоду у Лісостепу120 днів
Тривалість вегетаційного періоду на Поліссі123 дні
Потенціал урожайності16,9 т/га
Тип зерназубоподібний
Кількість рядів на качані16–18
Індекс листкового апарату«живий лист»
Показник вологовіддачі9–11 одиниць
Висота рослининизька
Стійкість до посухивисока
Стійкість до кукурудзяного метеликависока
Стійкість до спекидобра
Стійкість до виляганнядобра
Стійкість до пухирчастої сажкидобра
Стійкість до летючої сажкисередня
Холодостійкістьсередня
Рекомендовані регіониЛісостеп та Полісся України
Оптимальна густота посіву Степ40–45 тис. рослин/га
Оптимальна густота посіву Лісостеп50–60 тис. рослин/га
Оптимальна густота посіву Полісся65–75 тис. рослин/га
← Назад до Кукурудза